Każda firma ma swoją historię

Historia AOTech rozpoczęła się 1 sierpnia 2013 roku. Początek działalności na rynku inteligentnych instalacji wiązał się z rozpoczęciem współpracy z belgijskim producentem automatyki domowej, firmą Teletask.

Od tego czasu nieustannie rozwijamy Naszą ofertę, montując najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane systemy automatyki budynków.

Oprócz bardzo zaawansowanych systemów, w dalszym ciągu zajmujemy się również małymi instalacjami, dopasowanymi do indywidualnych budżetów oraz wymagań naszych klientów. Dzięki temu, że instalowane przez nas systemy są modułowe i mogą ze sobą współpracować, każdy wykonywany przez nas projekt może być w dowolnym momencie rozbudowany o nowe funkcję.

Dlaczego my?

Ponieważ jesteśmy grupą ludzi z pasją, którzy nie bojąc się nowych wyzwań chętnie realizują ambitne i zaawansowane technicznie projekty.

Realizujemy projekty systemów automatyki budynków, oparte o najlepsze obecnie dostępne na rynku rozwiązania czołowych producentów inteligentnych produktów.

Jak wygląda nasza droga biznesowa?

Październik 2013

Realizacja pierwszego projektu – automatyzacji biura firmy Oscowood. Wykorzystana instalacja oparta była o sprzęt marki Teletask. Pierwsza instalacja, pierwszy zadowolony klient oraz nabranie apetytu na realizację kolejnych ambitnych projektów.

Listopad 2013

Rozszerzyliśmy naszą ofertę o systemy marki Nexwell - polskiego producenta rozwiązań Nexo i Fox.

Styczeń 2014

Instalacja systemu Nexwell Nexo w gastropubie BestBeerCafe.

Lipiec 2014

Wzbogaciliśmy naszą ofertę o usługi z pokrewnej branży - projektowania i aranżacji wnętrz.

Grudzień 2014

Certyfikacja Fibaro.

Sierpień 2015

Certyfikacja Polon Alfa.

Wrzesień 2015

Pierwsza instalacja zaawansowanego systemu kontroli dostępu firmy Kantech.

Czerwiec 2016

Nawiązanie współpracy i certyfikacja Ampio.

Wrzesień 2017

Powstanie naszego własnego rozwiązania BMS - INXIST.

Nasi partnerzy