Strona w trakcie budowy

Zapraszamy ponownie wkrótce

INXIST HOTEL

Wstępny opis produktu

INXIST Hotel to sprzętowo-programowy zestaw z rodziny BMS (Building Management System – System Zarządzania Budynkiem), przeznaczony do automatyzacji i interaktywnego sterowania hotelem.

Zestaw pozwala na sterowanie wszystkimi zasobami budynku z jednego punktu w trybie ręcznym bądź automatycznym oraz podglądu wszystkich zdarzeń na bieżąco:

 
 
Zestaw posiada wbudowany system alarmowy, dzięki czemu mamy możliwości:

System pozwala także na zdalne sterowanie budynkiem za pomocą komputera, tabletu i telefonu komórkowego. Istnieje również możliwość przesyłania komunikatów o zdarzeniach w budynku za pomocą email, SMS i powiadomień push.

Programowa część systemu (aplikacja sterowania) może być zainstalowana na lokalnym komputerze, serwerze, bądź w chmurze, a nawet na komputerze Raspberry Pi (dla niewielkich budynków).

Dodatkowym atutem systemu jest moduł obsługi rezerwacji oraz rozliczeń zawierający: grafik rezerwacji, zarządzanie płatnościami, zarządzanie pracą personelu sprzątającego (obsługa poprzez tablet), serwisem hotelowym. Moduł ma pełną integrację z systemem automatyki hotelowej.

Kontakt
#